חטיבת שירותי ניקיון 

קבוצת אשל חיה ונושמת ניקיון עוד מיום הקמתה ומציעה שירותים מקצועיים ואיכותיים בפריסה ארצית. 

 

ברשותנו כל היתרונות של חברה מקצועית ומיומנת -  הידע, הציוד והמכשור וצוות עובדים ומפקחים מנוסה, הנועדו לספק ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים בתחום הניקיון וכוח האדם תוך שמירה על גמישות ויכולת להתאים את עצמנו לצרכים המשתנים של הלקוח כחברה קטנה. אנו מספקים את כל שירותי הקרצוף והפוליש, ניקוי חלונות חיצוניים בגובה. שימוש במכשור מתקדם וחומרים מקצועיים לניקיונות יסודיים.

 • ניקוי משרדים – קבוצת אשל מתמחה במתן שירותי ניקיון למשרדים, בשעות הפעילות או אחרי שעות הפעילות, בכדי להימנע מהפרעה למהלכו התקין של יום העבודה. השירות מותאם למבנה ולמורכבותו, לגודל ולהיקף המשרה.
  שירות נקיון משרדים מקצועי המעניק ליווי צמוד. 

 

 • ניקוי מוסדות, מתחמי מסחר ומפעלים- קבוצת אשל מספקת שירותי ניקיון לחברות פרטיות, לקוחות מוסדיים, חברות ציבוריות ומפעלים במקצועיות ואמינות.
  מעניקה שירותי ניקיון לבתי מלון, בתי אבות, מפעלים ועוד. 
  בקבוצת אשל אנו משתמשים בחומרים ובמכשור מתקדמים בכדי לייעל את העבודה ולהגיע לתוצאה המקסימלית.

 

 • כוח האדם- כוח האדם שלנו הינו כוח אדם מיומן שעובר הדרכות והתאמות לסוג העבודה הנדרש, וכך מאפשר להציע לנו להציע זמינות גבוהה ושירות מצוין.
  אנו מספקים ללקוח אנשי קשר הכוללים את המפקח האזורי ומנהל המרחב.
  קבוצת אשל בעלת ניסיון רב במגוון תחומים כדוגמת התעשייה, הקמעונות, מוסדות ובתי מלון.

 

 • תחומי הפעילות- קבוצת אשל בעלת ניסיון  כדוגמת:  משרדי הייטק, מפעלים ותעשייה, מסחר וקניונים, רשויות ומוסדות חינוך, בתי מלון ובתי אבות, מתחמי תיירות ונופש, מסעדות ובניני מגורים.