צוות הנהלת הקבוצה

אבנר חי – בעלים ומייסד

אבנר, התחיל את חייו בענף הניקיון עוד מרצפת ניקיון מרכולים, חניונים ובתי אבות. כיום הוא בעל ניסיון של למעלה מ- 40 שנים במתן שירותים ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים תעשייתיים וקיבוצים. בשנים האחרונות בעל מספר חברות שמספקות שירותי כוח אדם, ניקיון ושירותי בינוי.

אבנר מאמין כי עבודת הניקיון והשירותים שהחברה מספקת זוהי עבודת קודש וזכות היא בשבילנו לטפל בלקוחות אשר נהנים ומרוצים מעובדים שבעיי רצון. הוא מעיד על עצמו כמי שעדיין לומד וחוקר, מתרחב ומתכווץ, עולה ויורד ומשתדל לחיות את החיים כמו שהם - מסע קסום ומתמשך.

​אבנר חושב כי עלינו ללמוד, להבין ולהכיר את כל אשר ניתן כדי שהפרויקטים אשר אנו לוקחים על עצמנו יניבו תוצאה מוצלחת מאוד. ככלל, קבוצת אשל מאמינה במחויבותה המקצועית העמוקה לכל אחד ואחד מלקוחותיה. מחויבות זו כוללת רמת שרות גבוהה, ידע והבנה, גמישות ביצוע, רמה טכנולוגית וזמינות מקסימלית.

"אני איש רגיל ופשוט שנהנה גם מהדברים הקטנים בחיים. הבנתי מזמן שאני פה כדי לעזור לחברי בני האדם באשר הם. הקמתי את החברה וכמלך בממלכתו ניקיתי מדרגות וחניונים בניני מגורים וסופרים מזון... יצרתי ובניתי מערכת חברתית אשר משרתת את הציבור, חברות וגופים ציבוריים."