שכירת שירותי חברה ניקיון לניקוי המשרד


ניקוי משרדים

מתלבטים האם לשכור את שירותים של ספק מקצועי בתחום הניקיון?

יש יתרונות רבים בהפקדת האחריות על ניקיון המשרד בידיה של חברת ניקיון מקצועית, להלן היתרונות בעבודה עם קבוצת אשל. שירות מקצועי וליווי צמוד- אצלנו בקבוצת אשל לכל לקוח מוצמד מפקח שהוא מנהל הפרויקט ואיש הקשר, מפקח הניקיון דואג לספק לכל לקוח את עובדי הניקיון המקצועיים והמתאימים לפרויקט ומבקר את איכות העבודה ואת השלמתה לשביעות רצון הלקוחות. התאמה לשעות הפעילות של העסק - קבוצת אשל מתמחה במתן שירותי ניקיון למשרדים, בשעות הפעילות או אחרי שעות הפעילות, השירות מותאם למבנה ולמורכבותו, לגודל ולהיקף המשרה.

קבוצת אשל מציעה שירותי ניקיון המשרד לאחר שעות העבודה, ביצוע פעולות הניקיון והאחזקה אחרי שעות העבודה בכדי להימנע מהפרעה למהלכו התקין של יום העבודה. הלקוח נהנה מעבודת ניקיון יסודית, מקיפה וטובה לקראת יום המחרת.

עקביות ביצירת סביבת עבודה נעימה- ברגע שבית העסק, המפעל או המשרדים נקיים ומסודרים, סביבת העבודה נעימה יותר ותפוקת העבודה ושביעות הרצון של העובדים גדלה, כך גם המקצועיות שבית העסק משדר כלפי הספקים והלקוחות שלו.

שירותי אחזקה ותחזוקה – קבוצת אשל מציעה את כל חבילת השירותים שהעסק צריך בכך שהיא מאפשרת גם שירותי אחזקה ותחזוקה. אחזקה כללית וטיפולים מונעים לכלל המערכות הטכניות של המבנה: פתיחת סתימות קשות, יעוץ ופתרון בעיות שונות במערכות הבניין, פוליש מקיף, ניקוי חניונים מקצועי, תיקונים קלים, עבודות צבע ושדרוג החזות.

שמירה על איכות הסביבה- קבוצת אשל מחזיקה במכשור מתקדם המעניק פתרונות בתחום הניקיון והתחזוקה החסכוניים במים ובמשאבים ושומרים על איכות הסביבה. בקבוצת אשל קיימת הקפדה על שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, מחזור פסולת משרד ופסולת בניה.

ניסיון ומוניטין- תמיד מומלץ לעבוד עם חברה שי לה ניסיון מוכח בשוק, קבוצת אשל פועלת משנת 2010, במהלך השנים האלו רקמנו מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחות הצועדים אתנו יד ביד שנים, קבוצת אשל מציעה ללקוחותיה סל של רחב של שירותים תוך שמירה מתמדת על איכות ומקצועיות השירות ועל ידי כך זוכה למוניטין הגבוהה בתחום השירותים לחברות ולמפעלים.

אז אם אתם מחפשים לשכור את שירותיה המקצועיים של חברה לניקיון משרדים, צוות קבוצת אשל ישמח לעמוד לרשותכם, קבוצת אשל מספקת שירותי ניקיון לחברות פרטיות, לקוחות מוסדיים, חברות ציבוריות ומפעלים במקצועיות ואמינות.

קבוצת אשל- לעסקים שמבינים שירות