חברת ניקיון עם ניסיון בניקיון מוסדות וגופים גדולים? כבר יתרון.

ניקיון ואחזקה נכונים יאפשרו לכם להקנות לנכס תדמית של רמה מקצועית גבוהה יותר. וכן תשמור על תנאים מתאימים ללמידה, או עבודה יומיומית במוסדות אלו.

אז איך אפשר להבטיח שמירה על הניקיון באופן תמידי?

ניקיון מוסדות גדולים דורש מיומנות, מקצועיות ושמירת התחזוקה של המבנה. הניקיון צריך להיות מותאם לצרכי המקום. גופים גדולים כמו מפעלים, בתי אבות, קניונים, מוסדות חינוך, עיריות ומועצות אזוריות מחזיקים מבנים בעלי שטחים הכוללים חלונות רבים, לובי גדול, חניות ומחסנים וזקוקים לחברת ניקיון מקצועית שתספק עבורם את השירותים הנכונים והמתאימים ביותר. ניקיון עבור גופים גדולים הינה מומחיות ומטלה יומיומית שצריכה להיעשות בקפידה ובמקצועיות. בחירת חברת ניקיון נכונה, תדאג לסביבה נקייה ותסיר מכם את הדאגה לכך.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים חברת ניקיון?

1. ניסיון רלוונטי בתחום- ניסיון רלוונטי בתחום מי הם הלקוחות של חברת הניקיון? האם החברה עוסקת בניקיון של גופים גדולים ומוסדיים כפי שאתם מחפשים? האם חברת הניקיון יכולה לספק צוות גדול מספיק עבור הגוף הזקוק לניקיון? קבוצת אשל הינה חברת ניקיון גדולה, בעלת צוות גדול ומקצועי. מספקת שירותי ניקיון מקצועיים וייחודיים למוסדות חינוכיים, בתי אבות, מפעלים וחברות גדולות. בין לקוחותינו הגדולים אפשר למצוא מוסדות השכלה גדולים כמו מכללת INT, המרכז האקדמי רופין, היי קיו, קידום ועוד. קניונים ומרכזי קניות גדולים כמו מתחמי צים סנטר, סניפים של רשת שופרסל וכן בתי מלון כמו רשת אכסניות אנ"א ישראל ובתי אבות כמו רשת נווה אמי"ת ועוד.. לרשימת הלקוחות המלאה לחצו

2. פיקוח ואחריות מקצועית- אנו מעסיקים צוות עובדים גדול ומיומן שעושה את עבודתו בצורה מקצועית ביותר. בנוסף, אנו מצמידים לכל מוסד וגוף גדול, מנהל שרות אזורי שיהיה בקשר ישיר עם הלקוח וידאג למילוי העבודה בזמנים ובאיכות גבוהה, בהתאם לצרכי הלקוח.

3. פריסה ארצית- לקבוצת אשל יתרונות רבים בעבודה מול גופים גדולים בפריסה ארצית, מבטיחה ללקוחותיה שקט נפשי ללא התעסקות עם נושא הניקיון. אנו נדאג לגייס עבורכם את העובדים המקצועיים ביותר, שיענו על צרכי הארגון. לפרטים נוספים ולהצעת מחיר התקשרו 04-6380111