ניקיון בניינים

עברתם לגור בגורד שחקים? אולי עובדים במפעל או בבניין משרדים? אין ספק שחלק מחוויית העבודה היא תחושת ניקיון מבושמת והיגיינית; תחושה המעשירה את זמנו של העובד או של הדייר. בהתאם, ישנן חברות ניקיון רבות העובדות בבנייני מגורים, כמו גם במפעלים ובעסקים מגוונים. ספקי ניקיון אלו, בין אם מדובר בחברות פרטיות או קבלני אחזקה וחברות ניקיון, מציעים שירותים מקצועיים ומורכבים, בייחוד ניקיון בניינים, שם, למשל, ישנה מורכבות לוגיסטית של עבודת הניקיון.

ייחודיות עבודות הנקיון בבניינים

אין ספק שעבודת ניקיון בבניינים דורשת תכנון וניהול מתוחכם של צוות העובדים, לצד שימוש בחומרי הניקיון הרלוונטיים. עבודת ניקיון בניינים, אם כן, כוללת מספר שלבים ייחודיים. מה הם כוללים?

הייחודיות בעבודת ניקיון בבניינים, בין אם הם מיועדים למגורים או למשרדים, כוללת, בראש ובראשונה, תכנון נכון של הנעת העובדים בין הקומות וניהולם באופן מוקפד. כלומר, המעבר בין קומה לקומה בתוך מבנה בעל קומות רבות דורש את ארגונם של העובדים ואת הציוד אותו ייקחו עמם לצורך ביצוע המשימה והשלמתה. חברות ניקיון מקצועיות ידעו להוציא משימה זו אל הפועל, תוך ביצוע מחקר מקדים על אופי הבניין על רבדיו השונים, ולהתאים אליו את סוג הניקיון.

ניקיון הבניינים עצמם עוסק בשימור על חזות המבנה ודירות המגורים בתוכו. ניקיון חדר מדרגות, לדוגמא, הוא חלק אלמנטרי מעבודת הניקיון בבניינים. משום שחדר המדרגות הוא חלק נפרד מהנראות של הבניין, בהתאם, אי סדר ולכלוך רב יכולים להציג את הדירות השונות בבניין באור שלילי. בנוסף, חדר מדרגות מזוהם ומטונף יכול להוביל להופעתם של מקקים, מה שיוביל לפעולת הדברה יסודית, לצד עבודות הניקיון השוטפות. איסוף פסולת, הסרת כתמים מקירות הלובי ומהמעקה של המדרגות: כולן חלק מעבודת הניקיון השוטפת אותה מציעות חברות ניקיון מתוך ניסיון לשמר את הייצוגיות של בנייני המגורים.

שירותי ניקיון בניינים של אשל ניקיון ואחזקה

אין ספק שלחזור בסוף יום עבודה לבניין נקי הוא מראה משובב נפש ומעודד. חברת הניקיון אשל ניקיון ואחזקה מציעה שירותי ניקיון מקצועיים שיסייעו גם לבניין שלך לשמור על חזות אחידה, נעימה ונקייה.

שירותים נוספים

 

ניהול מבנים

אחזקת מבנים

תחזוקה

שיפוצים

ניקוי חלונות

ניקוי יסודי

גיוס והשמה

 

NEXT WORK

חברת השמה

השמת כוח אדם

חיפוש משרה 

משרות

דרושים

כוח אדם

כוח אדם

כוח אדם לניקיון

אספקת כוח אדם

אספקת כוח אדם לניקיון

גיוס והשמה

גיוס עובדים

חיפוש עבודה

ניקיון בניינים 

 

חברת ניקיון בשרון

 ניקיון מפעלים

ניקיון מקצועי  

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי בתי אבות

ניקיון לפני אכלוס

י

שירותי ניקיון


חברת ניקיון

חברת ניקיון יסודי

חברת ניקיון בחיפה

חברת ניקיון מומלצת

חברות ניקיון משרדים

חברת ניקיון בצפון

חברת ניקיון באשדוד

י

כתובת: תרשיש 19, פארק תעשייה צפוני,  קיסריה | כתובת למשלוח דואר:  ת.ד 220 קיסריה  3088903 | טלפון: 04-6380111 פקס: 076-5100228  | מייל: office@eshel1.co.il