ניקיון מפעלים

מקומות עבודה רבים לאורכה ולרוחבה של הארץ מקפידים, לצד תנאי עבודה נעימים, שלווים ומעוצבים, גם על שירותי ניקיון יסודיים. שירותי ניקיון אלו תורמים לתחושה האישית של העובד בתוך המרחב התעסוקתי שלו; שירותי ניקיון שמסייעים להנאה בסביבת עבודה זו. מפעלים, לעומת זאת, שם מתקיימים תהליכי ייצור מורכבים, מציעים חווית עבודה שונה למדי מאלו הקיימים במרכזי עבודה כמו חברות היי טק ומשרדי אדריכלות. חווית עבודה זו כוללת, לדוגמא, עבודה יומיומית עם חומרים מסוכנים ועבודה עם מכשור כבד ומורכב. בהתאם, מפעלים רבים מקפידים לעקוב אחר נהלי ניקיון דקדקנים. לצד זה, חברות אחזקה מציעות שירותי ניקיון מפעלים. כעת, נסקור בקצרה מה שירותים אלו כוללים.

השירותים הכלולים בנקיון מפעלים

מפעלים טומנים בחובם שירותים שונים כדוגמת פסי ייצור מורכבים לצד המשרדים האדמיניסטרטיביים. משום שתהליכי העבודה במפעלים כוללים שימוש בחומרים מסוכנים, אין ספק שהעבודה היומיומית שם דורשת, בהתאם, רמה גבוהה של ניקיון. על מנת לעמוד בתנאים אלו, נעמוד כעת על העבודה הנדרשת מחברות הניקיון.

ראשית, ומשום שעבודה במפעלים, כוללת כאמור, עבודה עם חומרים מסוכנים ואף רעילים, על עובדי הניקיון להקפיד על לבישת חליפות מיוחדות ושימוש בחומרי ניקיון מיוחדים התואמים לעבודה במפעלים.

בנוסף, משום שמפעלים רבים עובדי שבעה ימים בשבוע ולאורך כל שעות היממה, חברות ניקיון רבות מציעות לעזור בעומסי פינוי הפסולת לאורך שעות עבודה ארוכות אלו. בהתאם, חברות ניקיון אלו מציינות כי הן זמינות למתן שירות גם בעת מקרים דרמטיים לאורך הערב והלילה.

במקביל, מדי יום עבודה, מגיעים למפעלים מאות עובדים הפועלים על מנת לתחזק את תהליכי הייצור המורכבים. בהתאם, על חברות הניקיון לעמוד ביעדי פינוי הפסולת ועל ניקיון מוקפד על מנת לשמור על אוירה נקייה ונוחה; אוירה המאפשרת את קיומו של יום עבודה תקין.

שמירה על נהלי עבודה במפעלים

קבוצת אשל מציעה שירותי ניקיון במפעלים; שירותים הכוללים, לצד שמירה על אכיפת נהלי עבודה עם חומרים רעילים ופינוי פסולת מסוכנת, גם הדרכות קבועות מול עובדי הניקיון. הדרכות אלו מהוות תזכורת ריענון עבודה במפעלים ואמצעי מניעה לטעויות הרות גורל.

שירותים נוספים

 

ניהול מבנים

אחזקת מבנים

תחזוקה

שיפוצים

ניקוי חלונות

ניקוי יסודי

גיוס והשמה

 

NEXT WORK

חברת השמה

השמת כוח אדם

חיפוש משרה 

משרות

דרושים

כוח אדם

כוח אדם

כוח אדם לניקיון

אספקת כוח אדם

אספקת כוח אדם לניקיון

גיוס והשמה

גיוס עובדים

חיפוש עבודה

ניקיון בניינים 

 

חברת ניקיון בשרון

 ניקיון מפעלים

ניקיון מקצועי  

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי בתי אבות

ניקיון לפני אכלוס

י

שירותי ניקיון


חברת ניקיון

חברת ניקיון יסודי

חברת ניקיון בחיפה

חברת ניקיון מומלצת

חברות ניקיון משרדים

חברת ניקיון בצפון

חברת ניקיון באשדוד

י

כתובת: תרשיש 19, פארק תעשייה צפוני,  קיסריה | כתובת למשלוח דואר:  ת.ד 220 קיסריה  3088903 | טלפון: 04-6380111 פקס: 076-5100228  | מייל: office@eshel1.co.il