לגייס עובדים לבית המלון שלכם במינימום מאמץ!

חדרניות, עובדי ניקיון, קבלה, תחזוקה, עובדי מטבח.. כל כך הרבה אנשי צוות עובדים בבית מלון שלעיתים נדמה כי זה כמעט בלתי אפשרי לעקוב אחר הגיוס והתעסוקה של כולם.

בתי מלון הינם אחד מסוגי העסקים התוססים והפעילים ביותר. לקוחות נכנסים ויוצאים בקצב מסחרר, עובדים מתרוצצים בין אגפי המלון השונים, יש מגוון רחב של פעילויות אליהן מגיע ציבור רב, חדר האוכל מתמלא עד אפס מקום שלוש פעמים ביום. המטרה העיקרית אליה כולם המתגייסים היא חווית הלקוח והדאגה להעניק לו את הטוב ביותר.

בתוך כל האקשן הזה נכנס הצורך לדאוג לגיוס עובדים נוספים למלון- הרי הצורך בכוח אדם יעיל, מקצועי, עם תודעת שירות גבוהה, אדיב ובעיקר רחב בבית המלון לעולם לא נגמר.

רוצים לגייס עובדים לבית המלון שלכם במהירות ובמינימום מאמץ? בשביל זה אנחנו כאן.

קבוצת אשל, הינה חברת שירותי ניקיון וכוח אדם שתדאג לגיוס עובדים עבורכם בקלות ובמקצועיות רבה, על מנת להעניק לכם שקט נפשי ולאפשר לכם לחזור ולהתעסק בניהול של בית המלון שלכם.

העסקת עובדים ללא ניסיון לעיתים יכולה להוות בזבוז זמן עבורכם, אותם תיאלצו ללמד מאפס את העבודה. לגיוס עובדים נדרשת עבודת מיון, גיוס והכשרה מרובת משאבים אשר אנחנו כאן בכדי לספק לכם. קבוצת אשל תאתר עבורכם את העובדים הנכונים, ולדעת לשמר אותם באמצעות דאגה לרווחה ולזכויות שלהם.

קבוצת אשל מציעה שירותי ניקיון וכוח אדם לבתי מלון, תוך דאגה לרווחת העובדים, אנו דואגים לבצע את החיפושים, הראיונות והמיונים של המועמדים לעבודה באופן מקצועי ומסודר, וכך לאתר עבורכם את העובדים המקצועיים והמנוסים ביותר. כל שלבי מיון המועמדים מתבצע על ידי צוות העובדים המיומן שלנו.

אנחנו פועלים כבר למעלה מעשור, וסייענו לעשרות מוסדות ובתי מלון בגיוס עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום הדרוש, ועכשיו – אנחנו מזמינים גם אתכם להשאיר פרטים, ונסייע לכם באיתור העובדים המתאימים ביותר למלון שלכם!