מומחים בניקיון בסביבת מגורים

התחושה הכי נעימה בחזרה הביתה בסוף היום היא כאשר מגיעים למקום נעים, ריחני ומסודר. כאשר אנו מתגוררים בבניין דירות, הסדר והניקיון חשובים בסביבת המגורים לא פחות. לובי ריחני, חדר מדרגות נקי, מעליות נקיות, אלו יבטיחו שהכניסה הביתה תהיה נעימה ומזמינה.

בבנייני מגורים משותפים, החללים המשותפים בבניני דירות לרוב מתלכלכים במהירות, על כן חשוב להשקיע בניקיון של החללים הללו.

קבוצת אשל חיה ונושמת ניקיון עוד מיום הקמתה, ומציעה שירותים מקצועיים ואיכותיים בפריסה ארצית. ברשותנו כל היתרונות של חברה מקצועית ומיומנת- הידע, הציוד והמכשור וצוות עובדים ומפקחים מנוסה, נועדו לספק ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים בתחום הניקיון תוך שמירה על גמישות, והיכולת להתאים את עצמינו לצרכי הלקוח.

כחלק מהתמחויות החברה קיימת התמחות מיוחדת בניקיון בנינים משותפים. החל משטיפת הרצפה, ועד הברקת המראות והחלונות וניקיון המעלית וחדר המדרגות.

תוך שימוש בחומרי ניקיון מעולים וידידותיים לסביבה.

הפתרון הנוח והמקצועי ביותר לניקוי בניינים, הוא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, המחזיקה הכוח אדם מיומן לניקיון בניין ובציוד המקצועי המתאים. בקבוצת אשל, אנו דואגים לשירות הטוב ביותר ללקוחותינו. הצוות המקצועי של קבוצת אשל מקפיד על איכות הניקיון וידאג לכך שבניין המגורים שלכם יהיה מבריק, ריחני ומתוחזק בקביעות.

קבוצת אשל מעניקה שירות מקצועי וקבוע, על מנת שבכל יום בו תחזרו לבניין המגורים, תתחילו להרגיש בבית כבר מהכניסה לבניין. תוך שמירה על היגיינה, איכות חיים ונועם בסביבת המגורים.

קבוצת אשל מספקת שירותי ניקיון לחברות פרטיות, לקוחות מוסדיים, חברות ציבוריות ומפעלים במקצועיות ואמינות. בקבוצת אשל אנו משתמשים בחומרים ובמכשור מתקדמים בכדי לייעל את העבודה ולהגיע לתוצאה המקסימלית.

צוות קבוצת אשל ישמח לעמוד לרשותכם, ולספק שירותי ניקיון לבניין המגורים שלכם. לפרטים ולהצעת מחיר התקשרו 04-6380111.

קבוצת אשל- לעסקים שמבינים שירות

שירותים נוספים

 

ניהול מבנים

אחזקת מבנים

תחזוקה

שיפוצים

ניקוי חלונות

ניקוי יסודי

גיוס והשמה

 

NEXT WORK

חברת השמה

השמת כוח אדם

חיפוש משרה 

משרות

דרושים

כוח אדם

כוח אדם

כוח אדם לניקיון

אספקת כוח אדם

אספקת כוח אדם לניקיון

גיוס והשמה

גיוס עובדים

חיפוש עבודה

ניקיון בניינים 

 

חברת ניקיון בשרון

 ניקיון מפעלים

ניקיון מקצועי  

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי בתי אבות

ניקיון לפני אכלוס

י

שירותי ניקיון


חברת ניקיון

חברת ניקיון יסודי

חברת ניקיון בחיפה

חברת ניקיון מומלצת

חברות ניקיון משרדים

חברת ניקיון בצפון

חברת ניקיון באשדוד

י

כתובת: תרשיש 19, פארק תעשייה צפוני,  קיסריה | כתובת למשלוח דואר:  ת.ד 220 קיסריה  3088903 | טלפון: 04-6380111 פקס: 076-5100228  | מייל: office@eshel1.co.il