מומחים בניקיון בסביבת מגורים

התחושה הכי נעימה בחזרה הביתה בסוף היום היא כאשר מגיעים למקום נעים, ריחני ומסודר. כאשר אנו מתגוררים בבניין דירות, הסדר והניקיון חשובים בסביבת המגורים לא פחות. לובי ריחני, חדר מדרגות נקי, מעליות נקיות, אלו יבטיחו שהכניסה הביתה תהיה נעימה ומזמינה.

בבנייני מגורים משותפים, החללים המשותפים בבניני דירות לרוב מתלכלכים במהירות, על כן חשוב להשקיע בניקיון של החללים הללו.

קבוצת אשל חיה ונושמת ניקיון עוד מיום הקמתה, ומציעה שירותים מקצועיים ואיכותיים בפריסה ארצית. ברשותנו כל היתרונות של חברה מקצועית ומיומנת- הידע, הציוד והמכשור וצוות עובדים ומפקחים מנוסה, נועדו לספק ללקוחותינו מגוון רחב של שירותים בתחום הניקיון תוך שמירה על גמישות, והיכולת להתאים את עצמינו לצרכי הלקוח.

כחלק מהתמחויות החברה קיימת התמחות מיוחדת בניקיון בנינים משותפים. החל משטיפת הרצפה, ועד הברקת המראות והחלונות וניקיון המעלית וחדר המדרגות.

תוך שימוש בחומרי ניקיון מעולים וידידותיים לסביבה.

הפתרון הנוח והמקצועי ביותר לניקוי בניינים, הוא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, המחזיקה הכוח אדם מיומן לניקיון בניין ובציוד המקצועי המתאים. בקבוצת אשל, אנו דואגים לשירות הטוב ביותר ללקוחותינו. הצוות המקצועי של קבוצת אשל מקפיד על איכות הניקיון וידאג לכך שבניין המגורים שלכם יהיה מבריק, ריחני ומתוחזק בקביעות.

קבוצת אשל מעניקה שירות מקצועי וקבוע, על מנת שבכל יום בו תחזרו לבניין המגורים, תתחילו להרגיש בבית כבר מהכניסה לבניין. תוך שמירה על היגיינה, איכות חיים ונועם בסביבת המגורים.

קבוצת אשל מספקת שירותי ניקיון לחברות פרטיות, לקוחות מוסדיים, חברות ציבוריות ומפעלים במקצועיות ואמינות. בקבוצת אשל אנו משתמשים בחומרים ובמכשור מתקדמים בכדי לייעל את העבודה ולהגיע לתוצאה המקסימלית.

צוות קבוצת אשל ישמח לעמוד לרשותכם, ולספק שירותי ניקיון לבניין המגורים שלכם. לפרטים ולהצעת מחיר התקשרו 04-6380111.

קבוצת אשל- לעסקים שמבינים שירות