כך תתקבלו לעבודת חלומותיכם.

 

  רושם ראשוני קובע, כך לפחות אומרים, ובשוק העבודה קורות חיים הם הרושם הראשוני.

לכן קורות החיים שלכם צריכים להשאיר את הרושם הטוב ביותר.

לא בטוחים מה לכתוב? מנהלת הגיוס וההשמה של Next Work ריכזה כמה טיפים שיעזרו לכם בכל עבודה אליה תרצו להתקבל, וישפרו את הסיכויים שלכם.

אז בואו נתחיל.

 

 

כתבו את קורות החיים בצורה מסודרת - 

על מנת להציג את עצמכם במהירות ובאופן מחמיא, עליכם לוודא שאלו הסעיפים ההכרחיים המופיעים בקורות החיים שלכם- שם, תעודת זהות, כתובת, טלפון וכתובת מייל. פרטו את הניסיון התעסוקתי  לפי סדר כרונולוגי עולה ותפקידים לאורך השנים בסדר כרונולוגי, כך שהתפקיד האחרון שלכם יופיע בהתחלה והתפקיד האחרון בסוף.

 

מקדו את התוכן-

מעסיקים מעדיפים מועמדים עם אוריינטציה מובהקת וזיקה ברורה לתפקיד אליו הם מגייסים. כדאי להדגיש רק את המאפיינים שדרושים למשרה המבוקשת ולהבליט אותם בכל תפקיד שביצעתם בדרך.

 

הדגישו תוכן ייחודי ותארי הצטיינות

כל הכשרה שעברתם במסגרת עבודתכם. ציינו קורסי העשרה וסדנאות בהם השתתפתם, רמת השליטה במחשב ובשפות. הוסיפו פרטים מעניינים ומחמיאים: פעילויות המאירות אתכם באופן מחמיא כגון התנדבות, חברות בעמותות, פעילות ציבורית וכיוצא בזאת.

 

בדקו את קורות החיים- קורות חיים חייבים להיבדק לפני שליחתם, שגיאות כתיב וניסוחים לא נהירים בקורות החיים היא תופעה שעשויה לפגוע בסיכויי המועמד להתקבל.

חטיבת  Next Work  היא חטיבה המתעסקת בהשמת עובדים ובהצבתם במקומות המותאמים לכך. אנו מציעים פתרונות מגוונים בתחום משאבי האנוש: תהליכי מיון ואבחון מועמדים, השמה והעסקה.

 

אז אם אתם מחפשים עבודה, צוות היועצים שלנו מזמין אתכם לשלוח קורות חיים, וילווה אתכם לאורך כל שלבי הגיוס, תוך הבנת צרכים ייחודים והתאמת פתרונות, בתהליך חיפוש העבודה תוך הפגנת רגישות, אכפתיות והבנת הלקוח.

 

Next Work- מבינים באנשים.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

שירותים נוספים

 

ניהול מבנים

אחזקת מבנים

תחזוקה

שיפוצים

ניקוי חלונות

ניקוי יסודי

גיוס והשמה

 

NEXT WORK

חברת השמה

השמת כוח אדם

חיפוש משרה 

משרות

דרושים

כוח אדם

כוח אדם

כוח אדם לניקיון

אספקת כוח אדם

אספקת כוח אדם לניקיון

גיוס והשמה

גיוס עובדים

חיפוש עבודה

ניקיון בניינים 

 

חברת ניקיון בשרון

 ניקיון מפעלים

ניקיון מקצועי  

ניקוי חלונות בגובה

ניקוי בתי אבות

ניקיון לפני אכלוס

י

שירותי ניקיון


חברת ניקיון

חברת ניקיון יסודי

חברת ניקיון בחיפה

חברת ניקיון מומלצת

חברות ניקיון משרדים

חברת ניקיון בצפון

חברת ניקיון באשדוד

י

כתובת: תרשיש 19, פארק תעשייה צפוני,  קיסריה | כתובת למשלוח דואר:  ת.ד 220 קיסריה  3088903 | טלפון: 04-6380111 פקס: 076-5100228  | מייל: office@eshel1.co.il