מעוניינים להסיר מעליכם את דאגת הניקיון היומיומי של המשרד?

חשיבות שמירת סביבת העבודה המשרדית נקיה ומסודרת אולי ברורה מאילה עבור רוב בעלי המשרדים או החברות, אך היא נובעת מכמה פקטורים מרכזיים שיש לתת עליהם את הדעת לפני ששוכרים את שירותיה של חברת ניקיון ואחזקה מקצועית.

הפקטור החשוב ביותר הוא שהמשרד הוא "כרטיס הביקור" של החברה וכרטיס זה הוא האופן בו היא מציגה את עצמה בעיקר אל מול 2 גורמים

הגורם הראשון: העובדים

משרד נקי ומסודר משקף כלפי העובדים את יחס ההנהלה כלפי מקום העבודה עצמו, באופן הזה יועבר לעובדים מסר של רצינות, אחריות ואהבה כלפי מקום העבודה. כמו שאנו לא אוהבים להגיע לבית מלוכלך, כך הגעה למשרד נקי בבוקר תאפשר את התחלה "נקיה" ורעננה של היום תעזור להכניס מרץ ומוטיבציה לפעילות היומיומית.

הגורם השני: אנשים המגיעים אל המשרד מן החוץ כגון משקיעים, שותפים ומשתתפי ישיבות

ניקיון המשרד כמובן משתקף גם אל מול אנשים המגיעים אליו מן החוץ. אדם שנכנס לכל מקום או חלל, דבר ראשון מתרשם ומבין את הסביבה בה הוא נמצא על פי האלמנטים הסביבתיים והחומריים הסובבים אותו. אנשים המגיעים למשרד מלוכלך או מבולגן יקבלו רושם ראשוני שלילי המעיד על חוסר רצינות וחוסר השקעה ולעומת זאת משרד מאורגן ונקי משדר מקצועיות, אמינות ותשומת לב לפרטים הקטנים.

אז מה אנחנו מציעים עבור הלקוחות שלנו?

מאחר ורוב המשרדים פועלים בשעות הבוקר עד אחר הצהריים, קבוצת אשל מציעה עבור הלקוח שירותי ניקיון בזמן ובשעה שמתאימים לו. הניקיון מתבצע על ידי חטיבת הניקיון המקצועית והיסודית של החברה בה פועלים עובדי ניקיון אמינים ומקצועיים. בחירת שעת הניקיון על ידי הלקוח תמנע הפרעה לפעילות השוטפת של היום, וגם מבטיחה משרד נקי ומסודר בתחילתו של כל יום עבודה, כך שתוכלו לשתות את הקפה הראשון של הבוקר במשרד נקי ומצוחצח.

מדוע כדאי ורצוי לשכור את חטיבת הניקיון של קבוצת אשל לניקוי יומיומי לאחר שעות העבודה?

סביבת העבודה המשרדית הינה סביבה אקטיבית ופעילה, הדורשת תחזוקה וניקוי יומיומי: ניירת, פסולת ציוד משרדי, שאריות מזון, חדרי שירותים, ניקוי חלונות ורצפות הם רק חלק מהדוגמאות לפעילות הניקיון שצריכה להתבצע באופן יומיומי. ברוב המשרדים עובדים מספר רב של אנשים ולכל אחד פינת עבודה אישית משלו שצריכה גם להכיל גם את החפצים הספציפיים של העובד בהתאם לתפקידו וגם להשתלב עם סביבת העבודה והאסתטיקה הכללית של המשרד. הניקיון היומיומי בהקשר זה הוא משמעותי וימנע הצטברות של עבודות ניקיון שקשה להשתלט עליהן: עובדי הניקיון של קבוצת אשל ינקו את פינות העבודה והציוד הטכנולוגי, רצפות, פינוי אשפה, חדרי שירותים, ועוד תוך התייחסות לצרכים הספציפיים של כל משרד, על מנת לתחזק באופן יומיומי את המקום בו אתם מבלים את רוב שעות היום.

נקודה חשובה על אמינות

שירותי ניקיון משרדים בערב עם מפתח ולאחר שעות העבודה, הם בהחלט מומלצים ויעילים, אך דורשים אמינות ואחריות גבוה. מסירת המפתח לעובדי הניקיון היא נתינת גישה חופשית לכל המידע, החפצים, והציוד שנמצא במשרד. על כן מומלץ לעבוד עם חברה מוכרת, גדולה ומבוססת. חטיבת הניקיון של קבוצת אשל היא חטיבה ותיקה ואמינה המציעה מגוון רחב של שירותים וביניהם ניקיון משרדים בערב עם מפתח, הברקת רצפות, ניהול ואחזקה של מבנים, ניקוי שטיחי משרד וריפודים ועוד. עובדי הניקיון של אשל הינם עובדים מקצועיים המוכשרים לעבודה עם ציוד טכנולוגי מתקדם ועובדים ביסודיות ואמינות גבוה.

לפרטים נוספים, מידע ושכירת שירותי הניקיון של קבוצת אשל התקשרו עוד היום 04-6380111

למידע נוסף על חטיבת הניקיון של קבוצת אשל לחצו כאן