גיוס עובדים לבתי אבות– איך עושים את זה בצורה נכונה?

מחפשים עובדים מסורים ונאמנים? אין לכם זמן להתעסק עם החיפושים, הראיונות והמיונים? כבעלים של בתי אבות, אינכם יכולים להתפשר על העובדים שאתם בוחרים למקום שלכם.

אוכלוסיית הגיל השלישי הינה אוכלוסייה רגישה, אליה יש לאתר עובדים מסורים ואחראיים אשל יקלו על ניהול בתי האבות ועל שהות הדיירים בבית האבות ויאפשרו להם תנאי מחייה טובים ביותר.

ניהול תפעולי של בתי אבות- דיור מוגן הינה משימה מורכבת הכוללת הפעלת גורמים רבים החל מעובדי הניקיון, צוות המטפלים, צוות המנהלה ועוד. על כן חשוב לאתר עובדי ניקיון ותחזוקה נאמנים שיעשו את העבודה במקצועיות ויעילות מרבית תוך שימת לב לתושבי המקום. קבוצת אשל מתמחה בדיוק בזה! איתור עובדי ניקיון, עובדים סיעודיים, עובדי מנהל ועובדי תחזוקה רגישים ובעלי ניסיון – שיתנו מענה לכל צרכי הדיירים. כדי לשמור על בריאות וכבוד הקשישים, עליכם לבחור את העובדים הנכונים.

לקבוצת אשל יש את הפתרון היעיל ביותר, במקום שתבזבזו זמן יקר על חיפוש עובדים, ראיונות ומיונים, אנחנו מציגים לכם את שירותי הנקיון וכוח אדם לבתי אבות ודיור מוגן של קבוצת אשל, בתוספת של חברת גיוס והשמה אשר אחראית על האיתור, הגיוס והמיון של העובדים המקצועיים.

אנו בקבוצת אשל דואגים לכל צרכי כח האדם של בית האבות החל ממטפלים סיעודיים, עובדי ניקיון, עובדי מטבח ועד לעובדי מזכירות ומדריכי תעסוקה בעלי ניסיון.

אנו דואגים לכל הזכויות הסוציאליות והמשפטיות של העובדים ומורידים מכם את כאב הראש.

עם ניסיון של למעלה מעשור, למעלה מ-1000 עובדים מיומנים שנמצאים בפריסה ארצית,

תנו לנו לעשות את העבודה הקשה, ולהביא עד אליכם את העובדים המקצועיים והמנוסים ביותר לבית האבות שלכם.

לעוד פרטים אתם מוזמנים לפנות לקבוצת אשל במספר 04-6380111