ערך השירות בקבוצת אשל

את קבוצת אשל הקמנו לפני למעלה מעשור, כעסק משפחתי קטן ועם הזמן צמחה הקבוצה לעסק שמעניק מגוון של שירותים לחברות, בפריסה ארצית אשר מונה מעל 1,100 עובדים מכל הארץ..

כחברה שהמהות שלה הוא הענקת שירותים שביעות רצון הלקוחות חשובה לנו לכן אנו יוצרים חוויות שירות גבוהה ומבטיחים שביעות רצון הלקוחות. אנו שמים דגש על הקשבה, אכפתיות, מצוינות ויחס אישי!

בקבוצת אשל שמנו בראש סדר העדיפויות שלנו את הרצון להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שיוכלו לקבל. אנו מאמינים כי שירות מקצועי ככל שיהיה צריך להיות אנושי ואישי על מנת לספק את כלל צרכי הלקוח, לאפשר ללקוח להביע את רצונותיו, ולעשות הכל על מנת שיקבל את המענה הטוב ביותר.

קבוצת אשל רואה בערך השירות ערך עליון, עליו אנחנו שמים דגש עם כל אחד מלקוחותינו.

קבוצת אשל- לעסקים שמבינים שירות

חרטנו את זה על הלוגו שלנו- מעבר לכל דבר אחר- אנחנו רוצים לתת שירות, לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחות הזקוקים לכך.

איך אנחנו עושים את זה?

  • הצמדנו לכל לקוח מנהל שירות אזורי, שיהיה זמין ככל שיצטרך.

  • אנו נוכחים בשטח ורק ככה נוכל ללמוד על השירות שלנו, נשתפר היכן שצריך ונמשיך להתפתח.

  • פתחתנו מוקד שירות לקוחות באתר, באמצעותו אנו מאפשרים ללקוחות קבוצת אשל לפנות, להעיר ולבקש את כל שעל ליבם.

  • יצרנו סקר שביעות רצון- כלי נוסף דרכו אנו יכולים לשמוע מלקוחותינו את דעתם על השירות שמקבלים מאיתנו כחברת הניקיון שלהם, דרכו יכולים לדרג פרמטרים מסוימים, לתת דגש על דברים מסוימים ולהביע את דעתם על השירות שמקבלים מאיתנו.

קבוצת אשל עושה הכל על מנת להמשיך לתת ללקוחותיה שירות מקצועי ויעיל תוך אכפתיות ושמירה על יחס אישי.

קבוצת אשל מציעה מגוון שירותים לבתי עסק, מפעלים, עיריות, גופים פרטיים ומוסדיים וחברות שונות במשק הישראלי. החברה מספקת שירותים מקצועיים בתחומי ניקיון, שיפוצים ובינוי וכוח אדם.

אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון מקצועיים, קבוצת אשל מציעה את כל השירותים המתקדמים בתחום הניקיון בהתאמה אישית ופרטנית לסוג העסק שלכם, שעות העבודה, ומרחב הניקיון הכללי.

גם אם לבעלי משרד קטן יחסית, קניון רחב ידיים או חברת הייטק עם דרישות גבוהות, סל השירותים שלנו רחב ומאפשר ללקוחותינו לבחור שירותי ניקיון מותאמים תוך קבלת ייעוץ מקצועי בנוגע למיכון, מכשור וצוות העובדים. לקבלת הצעת מחיר התקשרו 04-638-0111.

קבוצת אשל- לעסקים שמבינים שירות.