חוזרים לשגרה- ממה מתחילים?

כבר תקופה ארוכה נראה כאילו הזמן במדינה עומד מלכת. מגפת הקורונה יחד עם מדיניות הממשלה ההססנית בכל הקשור לפיצוי לעסקים הכתה קשה כלכלית יותר מאשר בריאותית והובילה להדממה רחבה בעולם העסקים, הסגר בבתים ואפילו לאופי חדש למועדים והחגים.

רבים למדו להעריך את השגרה וכך נוצר מצב שכל מהדורות החדשות הם סביב אסטרטגיית היציאה מהמשבר, ההקלות והשבת השגרה המתבקשת לאזרחים. בימים הקרובים המשק צפוי סוף סוף לחזור לפעילות, המשרדים והקניונים יפתחו והעובדים והמעסיקים יסגלו לעצמם שגרה חדשה.

אז ממה בעצם מתחילים?

למען הבריאות של כולנו ולמניעת גל הדבקות נוסף, חייבים להתרגל לשמור על היגיינה וניקיון תמידיים וזאת מעבר ל"תו הסגול" אותו נסחה הממשלה.

תומר חי, מנכ"ל קבוצת אשל אשר מתמחה בשירותי ניקיון בפריסה ארצית ממליץ : "הדבר הראשון עליו אנחנו ממליצים לפני החזרה לשגרה ולפני פתיחת העסקים וזה לא משנה עם מדובר במפעל של אלפי מטרים או במשרד בוטיק של מספר יועצים הוא לבצע חיטוי מזיהומים וניקיון יסודי במקום העבודה, כך תוודאו שאתם והעובדים שלכם חוזרים למקום עבודה בטוח".

ידוע כי תחום הניקיון הוא תחום פרוץ אשר רווי ב"חברות מזוודה" ועוברי אורח אך אסור לטעות - ניקיון יסודי ובמיוחד חיטוי צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר משתמשים בחומרים הנכונים, בכלים הנכונים ובשיטות העבודה הנכונות. הדבר אולי יעלה יותר בטווח הקצר אך ייתן מענה טוב יותר ויחסוך הרבה בטווח הארוך.

כשאתם בוחרים צוות ניקיון למקום העבודה עליכם לוודא כי מאוחרי הצוות עומדת חברה מנוסה אשר תתחשב בצרכים של העובדים במקום ותשמור על הציוד והריהוט אשר הושקעו עליו כספים רבים.

איך זה עובד?

ניקיון חלל העבודה – אם במשרד או חנות קטנה ואם במפעל רחב ידיים, חייב להיות מקיף ומקצועי. על צוות הניקיון להשתמש בחומרים הנכונים לכל סוג משטח – דבר אשר ימנע נזק והוצאות מיותרות.

לאחר פעולות הניקיון מומלץ לבצע "פיניש" עם חומר חיטוי אשר יטפל בזיהומים ובנקודות בחלל אשר אנשי הניקיון לא טיפלו בהן.

תומר חי מנכ"ל קבוצת אשל מרחיב " השיטה הנכונה לחיטוי וטיהור בסביבת העבודה היא טכנולוגיה המתבססת על פיזור טיפות מקרוניות וללא מגע יד אדם. רק כך אפשר להבטיח סביבה נקייה מזיהומים. הטכנולוגיה הזו מתבססת על עקרונות פיסקלים אשר מפזרות את הטיפות בכל נקודה בחלל. גם בתוך המגירות. בנוסף יש לוודא כי משתמשים בחומר איכותי, בעל אישור משרד הבריאות. אצלנו בחברה אנו מחמירים ומשתמשים בחומר שלא מבוסס על כלור וזאת בכדי להבטיח את איכות החיטוי ולא לפגוע ברכוש הלקוחות בעת ביצוע החיטוי.."

על מה עוד חשוב להקפיד?

החשוב מכל הוא להטמיע את ההבנה שהמציאות השתנתה ויש להתרגל ולסגל שגרות והרגלים חדשים.

הקפידו על שטיפת ידיים לעיתים קרובות, ועטו על פניכם מסכות. הקפידו על בדיקות חום בכניסה למקום העבודה, היצמדו להנחיות, להיתרים ולהגבלות.

בנוסף מומלץ להתקין ברחבי חלל העבודה עמדות חיטוי ידיים אשר יהיו נגישות לשימוש העובדים ולבצע הסברה לעובדים הקבועים ולמבקרים במקום.

כולנו רוצים לחזור לשגרה, אך חייבים לשמור אחד על השני.

אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון מקצועיים, קבוצת אשל מציעה את כל השירותים המתקדמים בתחום הניקיון בהתאמה אישית ופרטנית לסוג העסק, שעות העבודה, ומרחב הניקיון הכללי. גם אם הם משרד קטן יחסית, קניון רחב ידיים או שמדובר בחברת הייטק עם דרישות גבוהות, סל השירותים שלנו רחב ומאפשר ללקוחותינו לבחור שירותי ניקיון מותאמים תוך קבלת ייעוץ מקצועי בנוגע למיכון, מכשור וצוות העובדים. אל תחזרו לשגרה מבלי לדאוג לסביבה נקיה ובטוחה

לקבלת הצעת מחיר התקשרו 04-638-0111.

קבוצת אשל- לעסקים שמבינים שירות.