מחפשים חברת ניקיון? 10 הסיבות לבחור באשל כחברת הניקיון שלכם!

מגוון הלקוחות הזקוקים לשירותי ניקיון קבועים הוא גדול ונע מארגון או חברות גדולות ועד למשרדים קטנים יותר הזקוקים לחברת ניקיון אמינה שתבצע את העבודה באופן יומיומי ועקבי. בחירה בחברת ניקיון היא לא עניין שיש להקל בו ראש מאחר ומדובר בשירות מקצועי שעולה כסף וחוסך לכם המון זמן ועבודה. אתם מפקידים את ביתכם, המשרד או הארגון בידי אנשים שאתם לא מכירים, ואתם כמובן מעוניינים בתמורה מצוינת עבור כספכם. לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון הנה 10 הסיבות מדוע כדאי לכם לבחור בחטיבת הניקיון של קבוצת אשל כחברת הניקיון שלכם!

ניסיון- הניסיון שלנו הוא השקט שלכם! קבוצת אשל הוקמה בשנת 2010 על מנת לספק שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר. בכל פרויקט שעשינו ב 8 השנים האחרונות צברנו ידע מקצועי במגוון ארגונים. אנחנו מאמינים כי הקשר האנושי והיחס הבין אישי הוא המפתח להצלחה.

מקצועיות- שירותי הניקיון של קבוצת אשל הם מהמתקדמים בשוק חברות הניקיון בישראל ומבוססי מיכון וטכנולוגיה. אנו מתמחים באספקת עובדי ניקיון מקצועיים ובעלי ניסיון המתייחסים לעבודתם בכבוד, יעילות, יסודיות ואחריות. כמו כן אנו מחזיקים בצוות מפקחים מומחה ומהימן הנמצא בפריסה ארצית.

שירותיות- אנו מאמינים כי ההצלחה טמונה בראש ובראשונה בקשר ישיר ובאמינות בין אנשים ועל כן קבוצת אשל חרטה על דגלה להוביל ולהיות בראש גם בתחום השירות. אנו מייצרים עבור לקוחותינו ועובדינו חוויות שירות גבוהה תוך הבטחת שביעות רצונם ע"י הקשבה, מצוינות, אכפתיות, ומעל הכל- יחס אישי.

עמידה בזמנים- כעסק גדול אנו מבינים את הצורך המהותי בעמידה בזמנים המשפיעה על כל מהלך העבודה. אנחנו מתייחסים לזמן של לקוחותינו ברצינות ומבינים לעומק את לוחות הזמנים והאילוצים של כל לקוח. לתזמון העבודה מפתח חשוב בהצלחתה ולכן אנו נדאג ללמוד לעומק את זמני הניקיון העדיפים עליכם.

אמינות – צוות חטיבת הניקיון של אשל הנו כוח אדם מיומן בתחום הניקיון על מנת להגיע בצורה יעילה לתוצאה המקסימלית. שירותי ניקיון דורשים אמינות ואחריות גבוה. מסירת המפתח לעובדי הניקיון היא נתינת גישה חופשית לכל המידע, החפצים, והציוד שנמצא במשרד. על כן מומלץ לעבוד עם חברה מוכרת, גדולה ומבוססת.

מפקחים- אנו רואים במפקחי העבודה שלנו כשרשרת המחברת בפועל את העובדים שלנו אלינו וכאלו שמוודאים כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר, במקצועיות ויסודיות. מפקחי העבודה שלנו מוכשרים לעבודה ניהולית בצוותים גדולים, לראייה רחבה של צרכי הלקוח וקשר מיידי בעת הצורך ובפתירת בעיות מידיות המתעוררות בזמן העבודה.

לקוחות ממגוון סקטורים- אחת הדרכים היעילות לבחירת חברת ניקיון אמינה ומקצועית היא להבין אילו חברות שוכרות את שירותיה. רשימת הלקוחות שלנו כוללת חברות בניה גדולות, עיריות מועצות וחברות עסקיות מהמובילות במשק שופרסל, צים סנטר ובית החיל.

פריסה ארצית – חטיבת הניקיון של אשל עובדת בפריסה ארצית מלאה ורחבה המאפשרת לתת מענה ישיר ומקצועי ללא תלות במיקום גיאוגרפי. אנו מיומנים בהתאמת צוותי ניקיון למקום הספציפי ומספקים עבודה שוטפת ומדויקת.

סל שירותים- צרכי הניקיון של לקוחותינו דורשים התאמה אישית ופרטנית לסוג העסק, שעות העבודה, ומרחב הניקיון הכללי. גם אם הם משרד קטן יחסית, בית לפני אכלוס או אחרי שיפוץ, קניון או בניין, סל השירותים שלנו רחב ומאפשר ללקוחותינו לבחור שירותי ניקיון מותאמים תוך קבלת ייעוץ מקצועי בנוגע למיכון, מכשור וצוות העובדים. אנו מציעים שירותים נוספים כגון שירותי ניהול בניינים וניקיון פוליש. לעמוד השירותים שלנו לחצו

מוניטין -עבודה לאורך זמן - קבוצת אשל פועלת משנת 2010 בהתמדה, אחריות ורצינות על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר. לקוחותינו צועדים אתנו יד ביד שנים, ואנו מציעים ללקוחותינו סל רחב של שירותים תוך שמירה מתמדת על איכות ומקצועיות השירות. על ידי כך אנו זוכים למוניטין גבוה בתחום השירותים ומשאבי האנוש!